Klima
Klima

Toplam Resim (1 )

8,750.00 ₺

8,150.00 ₺

BAYMAK 48 FS SALON TİPİ SPLİT KLİMA 48.000 BTUSipariş Ver

Baymak FS 48 C 48000 BTU Salon Tipi Klima (Montaj Dahil)

Baymak FS 48 salon tipi klima (Ücretsiz Montaj), iş yerleri ve geniş odalara sahip evler için uygunluk gösteren ürünler arasında yer alıyor.

Yüksek Soğutma ve Isıtma Performansı

· Güçlü motoru ve iç ünitesiyle hem soğutma hem de ısıtma noktasında başarılı bir profil çizen ürün, nem giderici özelliğiyle odaların havasını gerçek anlamda değiştiriyor.

· Model, hava akım yön ayarı sayesinde arzu edilen bölgelerin sıcaklığını daha kısa sürede değiştirilmesini sağlıyor.

· Buz çözme (Defrost) özelliğiyle olumsuz hava koşullarında da çalıştırılabilen cihaz, ek ısıtıcı rezistanslarıyla geliyor.

· Rotary kompresörüyle sessiz çalışma olanağına kavuşan klima, mutlak sessizliğin gerektiği ortamlarda rahatlıkla değerlendirilebiliyor.

Antibakteriyel Filtre ile İstenmeyen Kokulara Son

Baymak FS 48 salon tipi klima (Ücretsiz Montaj), büyük tadilatlar olmadan kullanılabilmesi ve sunduğu teknik imkanlarla öne çıkıyor.

Soğutma Kapasitesi: 48000 BTU

Isıtma Kapasitesi: 50156 BTU

İç Ünite Ses Basıncı: 52 dB (Maksimum)

Enerji Sınıfı: E (Isıtma) C (Soğutma)

Klima Türü: Salon

Ortamdaki sigara dumanı başta olmak üzere istenmeyen tüm kokuları giderme konusunda başarılı olan antibakteriyel filtreye sahip ürün, saatte beş litre nem alma kapasitesiyle dikkat çekiyor. Üzerindeki dijital ekranıyla ayarlarıyla ilgili detaylı veriler sunan klima, genel tasarımıyla da bulunduğu odaları estetik açıdan güçlendiriyor.

Geniş Alanların İklimlendirilmesi için İdeal Seçeneklerden

Zengin bir kutu içeriğiyle kullanıcılarını karşılayan ürünün kutusundan; klimanın kendisi (iç ve dış ünite), montaj parçaları, hava ve su tahliye aparatları, uzaktan kumanda ve kullanım kılavuzu çıkıyor.

50 Yılı Aşkın Süredir Sektörün En Güçlülerinden Biri: Baymak

1957 yılından bu yana ısıtma sektörünün en büyük kuruluşlarından biri olan Baymak, Türkiye çapında 1200 bayi ve 2100’ü aşkın satış noktasıyla faaliyetlerini sürdürüyor. 2013 yılında BDR Thermea Group çatısı altına giren marka, sayısı 1000’e yaklaşan çalışanı bünyesinde barındırıyor.

Yeni Nesil R410A Gazıyla Çevre Dostu

Geniş alanların kısa sürede ısıtılıp soğutulmasını mümkün kılan Baymak FS 48 salon tipi klima (Ücretsiz Montaj), çevre dostu olduğunu yeni nesil R410A gazıyla kanıtlıyor. Salon tipi bir klimaya gereksinim duyan herkesin yönelebileceği model, yeni kullanıcılarını bekliyor.

 

 


Önemli Not: Soğutma kapasitesi için verilen yaklaşık m2 bilgisidir. Evin konumuna, yalıtımına ve klima modeline göre değişiklik gösterebilmektedir.
 
 
 
 
 
 
BTU (Isıtma Kapasitesi) 50000
BTU (Soğutma Kapasitesi) 24001 ve Üzeri
Enerji Sınıfı C
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Inverter Yok
Klima Türü Salon Tipi
Maksimum Etki Alanı (m2) 80
Renk Beyaz
Ses Seviyesi (dB) 52
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 60
Yurt Dışı Satış Yok
   

Benzer ürünler


Güncel haberlerimize abone olun, Güncel kalın.

Copyright © 2018 İklim Dünyası All rights reserved